جستجو در سایت

مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران - هدر صفحه ماژول

آرشیو

چاپگر شبکه

چاپگر شبکه

دفاتر خانگي، شرکت‌هاي کوچک و شرکت‌هاي متوسط هر کدام شرايط متفاوتي در خصوص راه‌اندازي شبکه و نصب چاپگر اشتراکي دارند. به اشتراک گذاشتن چاپگر در شبکه مي‌تواند از طريق دستگاهي موسوم به Print Server صورت بگيرد. اين دستگاه، يک وسيله کوچک و جمع و جور است که به عنوان يک Node به شبکه متصل مي‌شود (يعني آدرس IP مي‌گيرد) و چاپگر به ان وصل مي‌شود. روش ديگر اين است که چاپگر را به يکي از کامپيوتر هي معمولي شبکه وصل و آن را Share کنيد. هر کدام از اين روش‌ها شما را نهايتاً به هدفي که داريد مي‌رسانند، يعني چاپگري خواهيد داشت که تمام کامپيوترها آن را مي‌بينند و مي‌توانند اسناد را به وسيله آن به چاپ برسانند. اما اين کار چاپگر شما را به يک "چاپگر شبکه" (يعني چاپگري که مخصوص شبکه طراحي و ساخته شده باشد) تبديل نمي‌کند. امروزه تمام چاپگرهاي شبکه خودشان داراي کانکتور شبکه هستند،

pm سخت افزار

pm سخت افزار

سرویس دوره ای سخت افراز کامپیوتر مرکز خدمات پشتیبانی انفورماتیک ایران با استفاده از استانداردهای ITIL بوده که در مورد تجهیزات سیستم کامپیوتر و چاپگر بشرح زیر است :



روانشناسی نرم‌افزار

روانشناسی نرم‌افزار

آزمایش نرم‌ افزار یک کار فنّی است امّا مستلزم ملاحظات مهم اقتصادی و روان‌شناسی نیز می‌باشد.
برنامه‌نویسان در بهترین حالت مایلند که تمام ترکیبات ممکن یک برنامه را مورد آزمایش قرار دهند. امّا در اغلب موارد این امر امکان‌پذیر نیست. حتی یک برنامه ظاهراً ساده هم می‌تواند صدها یا شاید هزاران ترکیب ممکن ورودی و خروجی داشته باشد. ایجاد آزمایه ۱ برای تمام این احتمالات، کاری غیر عملی است. آزمایش کامل یک نرم‌افزار کاربردی پیچیده، به زمان و نیروی انسانی بسیار زیادی نیاز دارد که این امر معمولاً از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست.

راهنمای خرید پرینتر

راهنمای خرید پرینتر

آنچه که در انجام یک خرید آسان و بدون اتلاف وقت موثر است در واقع تعدادی تصمیم گیری می باشد که محدوده قیمت کالای مورد نظر شما اغلب در آخر آنها قرار می گیرد.